Шафа для одягу з 3 ящиками Дуб сонома + Білий (80х50х211 см)





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"
Шафа має три висувні ящики на телескопічних напрямних, а за дверцятами знаходиться відділення зі штангою та вгорі поличка.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою та схемою для збирання, всі технічні отвори просвердлені.
Габарити:
- Ширина - 80 см
- Глибина - 50 см
- Висота - 211 см
- Вага - 95 кг
Умови доставки та оплати:
- Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою та схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлений до збирання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливих труднощів.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко), ми всі виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну до під'їзду кур'єром. За цілісність вантажу під час перевезення відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без ваги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблева Площа |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шухляда | 3 шт. шт. |
| Висота шафи | 2110 мм см |
| Глибина шафи | 500 мм мм |
| Кількість зовнішніх висувних шухляд | 3 шт. шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. шт. |
| Тип мебели | шафа для одягу |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Ширина шафи | 800 мм мм |
- Ціна: 1 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковано в гофрований картон

