Шафа-купе Doros L-Caiser Біла / Білі вставки Клондайк 2 ДСП 180х60х213





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа-купе Doros L-Caiser Біла / Білі вставки Клондайк 2 ДСП 180х60х213
- Корпус і фасад виробу виготовлений із ламінованого ДСП завтовшки 16 мм.
- Крайка зовнішніх, внутрішніх деталей, полиць — 0.5 мм.
- Крайка стикувальних плит ДСП на фасаді — 2 мм.
- Шафи спроєктовані так, щоб забезпечити міцну, безпечну та стійку конструкцію.
- Країна походження фурнітури — Польща.
- Верхняя напрямна та система навісних фасадів — сталь.
- Нижній профіль — пластик, Німеччина.
- Ручка профіль — сталь.
- Основа дзеркала — плита ДСП 16 мм
- Усі вироби проходять перевірку на міцність і довговічність.
- Зберігайте паковання до повного складання виробу, оскільки його наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій щодо товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антресоль | Немає |
| Вага | 148 кг |
| Вологостійкість | Да |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Немає |
| Висота | 2130 мм |
| Висота шафи-купе | 2130 |
| Гарантійний термін | 18 міс мес |
| Глибина | 600 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 |
| Дручка | 2 шт. |
| Декоративні елементи | ЛДСП |
| Довжина шафи-купе | 1800 |
| Кількість внутрішніх полиць | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Кількість розсувних дверей | 2 шт. |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність зовнішніх висувних шухляд | Немає |
| Наявність декоративної підсвітки | Немає |
| Наявність замка | Немає |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Ніжки | Цоколь |
| Обладнання напрямних довідниками | Да |
| Плавне закривання двійок | Да |
| Полиця для взуття | 2 шт. шт. |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Повне висування ящика | Немає |
| Тип | Шафа |
| Тип мебели | шафа-купе |
| Тип відчинення дверцят | універсальне |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Тип фасаду | розсувний |
| Тип фасаду шафи | розсувний |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма шафи | прямий |
| Колір | корпус — Білий фасад — Білий + клондайк |
| Колір (відтінок) меблів | Білий + Білий + клондайк |
| Ширина | 1800 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

