Кухня ЕКС 0,6 м під врізну мийку з шафою під посудозвушник Ясень Шимо світлий

Опис
Варіант Кухня ЕКС 0,6 м під накладне миття. Українського виробника фабрики Еверест. Виготовлений з Ламінованого (ДСП) класу Е1 Оригінальне рішення для невеликих площ. Будь-який комплект можна модернізувати під ваше приміщення, наш менеджер вам допоможе та підкаже, як це зробити під ваше приміщення.
Низ 600 під мийку |
Верх 600 Сушіння |
|---|---|
![]() |
![]() |
Посудосушувач 600 мм |
Стільниця 600 мм |
![]() |
![]() |
Характеристики
Виробник: Еверест
Матеріал виготовлення: Ламіноване ДСП
Ручки: пластик
Посудосушувач: Так (білий металевий)
Стільниця: Немає
Мийка накладна: у вартість кухні не входить.
Колір корпусу: Білий, Сонома
Колір фасаду: Ясень шимо світлий, Ясен шимо темний, Трюфель
| Сонома + трюфель | Ясен шимо темний | Ясен шимо світлий |
|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
Габаритні розміри у зібраному вигляді 600 низ мийка
Ш/В/Г: 600/820/600 мм
Габаритні розміри в зібраному вигляді 600 верх сушіння:
Ш/В/Г: 600/580/300 мм
Збирання та комплектація
- меблі упаковані в заводське паковання гофрований картон фабрики Еверест
- пічка, змішувач, мийка в вартість товару не входить
Інформація для збирання, вам знадобиться:
- хрестова викрутка
- молоток
- шестигранник для меблів
Доставка
* Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання кур'єром містами ОДЕССА и ХАРЬКОВ оплата під час отримання.
* здійснюємо надсилання на всій території України Нової пошти з ОПЛАТИЙ ЗАПОРОЖЕННЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація барною стійкою | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Ясень темний Шимо, Ясень Шимо світлий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Тип меблевої ручки | ручка-рейлінг |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота верхнього рівня | 580 мм мм |
| Висота нижнього рівня | 850 мм мм |
| Глибина верхнього рівня | 300 мм мм |
| Глибина кухонної стільниці | 600 мм мм |
| Глибина нижнього рівня | 460 мм мм |
| Довжина верхнього рівня | 600 мм мм |
| Довжина нижнього рівня | 600 мм мм |
| Товщина кухонної стільниці | 28 мм мм |
| Колір | Ясень Шимо світлий |
- Ціна: 1 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковано в гофрований картон








